Wszystko, co potrzebne stronie www

Sam projekt strony internetowej nie wystarczy, by mogła ona funkcjonować w sieci. Aby mogła ona poprawnie wyświetlać się użytkownikom konieczne będzie także wykupienie domeny, czyli adresu, pod którym strona będzie dostępna w Internecie; serwera, czyli miejsca, w którym fizycznie znajdować się będą pliki strony lub hosting, czyli kontem wydzielonym na danym serwerze. W zależności od potrzeb mogą Państwo wybrać hosting lub serwer dla swojej strony.

Domeny

Oferujemy Państwu szeroki wybór domen, z adresami kończącymi się na .pl, .com, .edu.pl, .com.pl, eu. Jeśli poszukują Państwo określonej domeny wystarczy wpisać jej nazwę w pole wyszukiwarki i sprawdzić dostępność. Jeśli nikt wcześniej nie wykupił domeny wystarczy złożyć zamówienie poprzez formularz. Jeśli nie wiedzą Państwo na jaką domenę się zdecydować, zachęcamy do kontaktu z naszym konsultantem, który udzieli praktycznych wskazówek co do wyboru domeny, konsultant sprawdzi również jaką historię ma domena, o wykupieniu, której Państwo myślą. Bywa bowiem, że domeny, które wrócił do puli domen wolnych, wcześniej prowadziły do stron, które Google uznało za SPAM, wówczas ich wypozycjonowanie będzie o wiele trudniejsze. Dlatego przed zakupem domeny dobrze upewnić się, że nie ma ona żadnej historii.

Serwery

Jeśli zdecydują się Państwo na wykup serwera w naszej firmie, obok umieszczenia plików strony internetowej, mogą Państwo przechowywać na nim również inne pliki i mieć do nich dostęp z każdego miejsca na świecie. Dzięki własnemu serwerowi mogą Państwo także utworzyć skrzynki e-mailowe z adresem strony. Do Państwa dyspozycji oddajemy kilka rodzajów serwerów: dedykowane, czyli takie, na których znajdowała się będzie wyłącznie Państwa strona; serwery VPS, takie serwery to kilka wirtualnych maszyn, na które podzielony zostaje większy serwer fizycznych, na nich również mają Państwo nieograniczone możliwości zarządzania własnym serwerem VPS.

Hosting

Oferujemy Państwu także usługi hostingowe, czyli wirtualne serwery, w odróżnieniu od opisanych powyżej serwerów fizycznych mają one limity miejsca i przesyłu danych w ciągu miesiąca, jednak są doskonałym rozwiązaniem w przypadku mniejszych stron internetowych.