Zapewniamy widoczność w sieci

Samo posiadanie strony internetowej nie gwarantuje jeszcze, że internauci odnajdą ją w przestrzeniach internetu, a to oznacza, że posiadanie strony www nie zapewnia sprzedaży. Zapewniają ją natomiast wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania i szerzej widoczność w wyszukiwarce. Działaniami, które prowadzą do zwiększenia widoczności firmy w wyszukiwarkach są pozycjonowanie i kampanie AdWords. W pakiecie naszych usług znajdą Państwo również te dwie pozycje.

Pozycjonowanie stron internetowych

Pozycjonowanie to proces uzyskiwania wysokich pozycji w wyszukiwarce dla danej strony internetowej na określone frazy kluczowe. Innymi słowy sprawimy, że jeśli internauta wpisze w wyszukiwarkę internetową słowo, które jest związane z Państwa działalnością, na jednym z pierwszych dziesięciu miejsc pojawi się Państwa strona internetowa. Dlaczego jest to ważne? Ponieważ badania wskazują, że użytkownicy internetu poszukując określonych produktów czy usług zaglądają tylko na pierwsze dziesięć stron. Z tego powodu niezwykle istotne jest, aby strona znajdowała się w tak zwanym TOP10. Jeśli są Państwo zainteresowani usługami SEO zapraszamy do wypełnienia formularza, wciągu 24h skontaktuje się z Państwem nasz konsultant i przeprowadzi mały wywiad. Na tej podstawie zaproponujemy Państwu słowa kluczowe, które będą najlepszym rozwiązaniem dla Państwa działalności. Przeprowadzimy także audyt strony internetowej i wskażemy działania, które należy wykonać przed rozpoczęciem pozycjonowania, po to by strona osiągnęła pożądane pozycje. Należy pamiętać, że pozycjonowanie to proces długotrwały może on potrwać od 3 do 6 miesięcy. Jeśli zależy Państwu na szybkich efektach polecamy kampanię AdWords.

Kampania AdWords

Kampania AdWords bywa także nazywana kampanią linków sponsorowanych, są to działania reklamowe jakie oferuje wyszukiwarka Google. Dzięki kampanii, gdy internauta wpisze wybrane słowa kluczowe w pasek wyszukiwarki, adres Państwa strony internetowej będzie pojawiał się nad lub pod organicznymi wynikami wyszukiwania na jednym z 3 pierwszych miejsc.