Strona szyta na miarę!

Od lat zajmujemy się tworzeniem stron internetowych o projektowaniu stron według najnowszych standardów wiemy wszystko. Zbudujemy dla Państwa stronę, która będzie wyglądała estetycznie, po której poruszanie się będzie dla internautów dziecinną igraszką, stronę, która spełni wszystkie Państwa wymagania oraz będzie zgodna z wytycznymi wyszukiwarek internetowych, co znacznie ułatwi jej pozycjonowanie.

Strony, które projektujemy zgodne są z wszelkimi zasadami SEO, są to strony responsywne z przeznaczeniem do przeglądania ich na smatfonach i tabletach. Na życzenie przygotujemy dla Państwa także wersję mobilną strony. Tworzone przez nas serwisy internetowe są zoptymalizowane, dzięki czemu czas ich ładowania jest krótszy niż 3 sekundy.

Każda strona, która projektujemy ma przyjazny użytkownikowi interfejs, dzięki czemu poruszanie się po stronie jest łatwe i intuicyjne. Jeśli na Państwa stronie powinny znaleźć się nieszablonowe funkcjonalności – stworzymy dla Państwa dedykowane rozwiązania.

W naszym zespole obok webmasterów mamy także grono doświadczonych grafików z doskonałym zmysłem estetycznym, dlatego mogą mieć Państwo pewność, że strona internetowa będzie wyglądała nowocześnie i zachęcając dla użytkowników.

Składając zamówienie na stronę internetową zostaną Państwo poproszeni o wypełnienie ankiety odnośnie funkcjonalności jakie mają znaleźć się na stronie. Jeśli ankieta nie będzie uwzględniała jakiegoś elementu, na którym Państwu zależy prosimy o uzupełnienie pola „Funkcje dodatkowe”. Po wypełnieniu ankiety skontaktuje się z Państwem nasz konsultant, w celu omówienia szczegółów. Następnie na podstawie ankiety i rozmowy z konsultantem zostaną dla Państwa przygotowane 3 projekty wstępny strony www. Jeśli zaakceptują Państwo, któryś z nich – wykonamy stronę na jego podstawie, jeśli będą chcieli Państwo coś zmienić naniesiemy poprawki i stworzymy kolejny projekt.

Jeśli poszukują Państwo strony szytej na miarę, która spełniać będzie wymogi funkcjonalne, estetyczne i będzie zgodna z zasadami SEO – nasza firma to najlepszy wybór. Zachęcamy do kontaktu!